Fifth Grade Learning Games SE

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.44 TL
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Kevin Bradford
Çocuğunuz için üretilmiş bu harika oyunu sakın kaçırmayın.

Okul hayatı düzenli eğitime yapı olarak hazır olmayan çocuklar için son derece zor bir durumdur. Okul hayatı başarı ile olmasa bile bir şekilde tamamlaması gerekir. Okulda öğrendiği derslerden pek bir şey anlamıyordur, okulda öğrendiği dersler çocuğun ilgisini çekmiyordur ama buna karşılık sevmediği her şeyi bu okulda yapmak zorundadır. Bu durumun farkında olan ebeveynlere ve çocuklara yardımcı olmak amacı ile üretilmiş olan bu oyun içerisinde çocuğun okulda gördüğü dersleri tekrar etmesini ve bunu yaparken de son derece eğlenmesini sağlamak temel amaçtır. Sizler de çocuğunuzun bu sorununa çözüm olmak ve ona yardım etmek istiyorsanız bu oyuna sahip olarak çok mantıklı bir iş yapmış olursunuz. 

İçerisinde bulunan zeka geliştirici ve sorun çözücü oyun tarzları ile çocuğunuz okulda öğrenemediği ya da pratik sıkıntısı çektiği sorunları bu programlar sayesinde halledebilecek. Sorun çözme işlemi son derece kolay, eğlenceli ve oyunlar ile birlikte olduğundan bu olaya siz de bayılacaksınız. Çocuğunuza okul derslerinde yardımcı olmak sizi çok mutlu edecektir. 

Çocuğunuzun zeka seviyesini arttıracak, çocuğunuz okula başladığı zaman onu arkadaşlarından ayıracak olan bu oyun sayesinde motor gelişim konusunda hiç bir sorun yaşamayacaktır. Daha fazla zaman kaybetmeden hemen indirin bu ayrıcalıkların hepsine siz de sahip olun. 

Fifth Grade Learning Games SE indir